#1 2007-05-06 12:13:53

edi

Lesny Wlodek^^

Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 218
Punktów :   

Taktyka

Dotad toczylismy praktycznie same wojny na wygrane pojedynki, co nie wymagal od niczego oprocz dobrego rycerza. Teraz natomiast bedziemy walczyc na obrazenia. Jest to troche trudniejszy system walki, bo bedzie wymagal od nas szczegolnego zgrania i dobrze przemyslanych dzialan. Musimy grac tak, aby nasz przeciwnik nie byl wstanie zarobic na nas zbyt duzo pkt.
Myslalem troche nad odpowiednia taktyka i doszlem do pewnych wnioskow. Otoz kazdy z nas musi zaopatrzyc sie w miksturki dajace 50 hp. Tyle wystarczy, zeby prowadzic dzialania wojenne. Przeciwnik nie moze na nas zbyt duzo zdobywac. Oni beda atakowac max co godzine, wiec co godzinke wrazie czego bedziemy urzywac eliksirow. to takie ogolne zalozenia mojej taktyki, jesli bedziecie miec jakies uwagi to slucham. Dobrze by bylo, zeby kazdy zapamietal koncowe ustalenia, a wygrana bedziemy mieli w kieszeni

Offline

 

#2 2007-05-06 22:33:44

Bunia

Drobny pijaczek

Zarejestrowany: 2007-05-01
Posty: 85
Punktów :   

Re: Taktyka

mi się wydaje że nie trzeba nam miksturek, ponieważ jak nas już bardzo zrani wtedy przeciwnik otrzyma mało punktów obrażeń a jak załadujemy miksturkę będzie walczył i też będzie znów obrywał, więc chyba dalej to zależy od dobrego rycerza

Offline

 

#3 2007-05-06 22:41:52

edi

Lesny Wlodek^^

Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 218
Punktów :   

Re: Taktyka

Tak, ale w miedzy czasie ty tez musisz walczyc, jak cie ktos zjedzie do zera, to tracisz calkowicie wartosc bojowa. Bez zycia walczyc nie mozesz, a jak sie doladujesz miksturka za 50 hp to moesz walczyc dalej. Jesli uzyjesz jej powiedzmy po 10 minutach od ataku przeciwnika, to raczej zycie sie nie odnowi przed nastepnym atakiem. A po ataku dostajesz powiedzmy 20-30 hp i jedziesz dalej, bez uzycia mikstury.

Offline

 

#4 2007-05-06 23:04:13

Bunia

Drobny pijaczek

Zarejestrowany: 2007-05-01
Posty: 85
Punktów :   

Re: Taktyka

no tak

Offline

 

#5 2007-05-19 21:57:23

edi

Lesny Wlodek^^

Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 218
Punktów :   

Re: Taktyka

Sposob walki na obrazenia jest juz omowiony, przyszedl czas na taktyke walki na srebra. Otoz ten typ wojny, jak kazdy wie z reszta, wymaga uwaznej i rozsadnej gry w czasie trwania wojny. Trzeba tak rozplanowac gre wczesniej, zeby nie trzymac zdobytych po ataku sreber i nie narazac zakonu na straty. Chcialbym abyscie zrobili  tak jak proponuje. Mysle, ze ten sposob bedzie dobry i przyniesie nam zwyciestwo w przyszlych wojnach. Moja propozycja jest taka: do srody niech kazdy uzbira troche eliksirow, i tych po 100 hp i po 50, tak zeby w razie czego mial w pogotowiu. W wojnie z Calatrava, kazdy moze oberwac, nawet ja spirall, kazdy i tu beda pomocne te eliksirki. Jak ktos w ciebie wjedzie to urzywasz, ale nie odrazu, tylko jak bedziesz juz gotowy do ataku. To jesli chodzi o zycie. Druga sprawa to srebra. Jesli atak na was odbyl sie mniejszym jak godzina do tylu, a macie srebro to zakupcie przedmiot do eq, najlepiej leki, jesli jednak byl w czasie mniejszym niz godzina, a wlasnie wracacie z pojedynku i istnieje ryzyko ataku to kase bezzwlocznie wplacac na zakon, tak samo gdy was nie zaatakowali. To pozwoli nam wygrac ta wojenke. Jesli macie jakies zastrzezenia badz tez uwagi to prosze pisac. A bym zapomnial, pozostala sprawa samych atakow. Wojna z ROMA pokazala, ze nasz zakon w czasie wojny pograza sie w chaosie, rozpoczyna sie istny wyscig o to kto pierwszy dopadnie sie do farmy. Tym razem podzielimy sie na grupy,dokladniej na 2 grupy. Jedna bede dowodzil ja, a druga minister wojny, ktorego wybiore jutro. To chyba wszystko. Zapoznajcie sie i ewentualnie wrzuccie jakies zastrzezenia.

Offline

 

#6 2007-05-24 15:45:08

spirall

Moderator

Zarejestrowany: 2007-04-19
Posty: 30
Punktów :   

Re: Taktyka

Co do taktyki wojny na srebra to ja stosuję coś takiego:
- Przez cały czas trwania wojny nie trzymam przy sobie srebrników
- Jak robię misje i pracę to zarobione srebrniki od razu wydaję na sprzęt(przedewszystkim eliksiry) lub odpowiednie staty (siła szczęście itd.)
- Jak nie stac mnie na sprzęt, albo na staty,  to pieniądze wydaję na zakon i zostawiam sobie ze 100s. w zapasie, żeby mieć za co ewentualnie atakować.

Jest to dobra strategia jesli chodzi o same wojny, bo nie ma szans żeby zabrali wam srebrniki  Polecam się stosować

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkolce przeciw ptakom superkreskowki.pl www.turysta24h.pl