#1 2007-08-24 23:33:35

edi

Lesny Wlodek^^

Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 218
Punktów :   

Ulubiny gatunek i autor

Przyznam sie bez bicia, ze amatorem ksiazek nie jestem, jednak pewne upodobania co do nich mam, tak jak pewnie kazdy. I tak jak w temacie podajemy autora i gatunek, ktore najbardziej nam przybadly do gustu. Ja osobiscie preferuje ksiazki z rodziny fantazy, jak rowniez ksiazki scisle historyczne. Czasem lubie tez cos bardziej mlodziezowego, a co Moim ulubiencem wsrod autorow ksiazek jest Tolkien, moze troche przyte i banalne, ale ale ksiazki ktore stworzyl sa ponad czasowe i bez watpienia nie maja sobie rownych. Jesli ktos inny ma cos wspolnego z tym tematem to zapraszam do wypowiadania sie i milych dyskusji

Offline

 

#2 2007-08-27 15:57:09

dark moor

Drobny pijaczek

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 45
Punktów :   

Re: Ulubiny gatunek i autor

Podobnie jak Edi również lubię książki o tematyce fantastycznej (szczególnie Tolkien) ale nie tylko. Na mojej półce znajdują się również tytuły Toma Clancyego, które są typowymi książkami akcji a także trochę tytułów z literatury rosyjskiej, gdzie szczególnie przypadł mi do gustu pan Dostojewski, który wg mnie bardzo dobrze ukazuje psychikę człowieka. To jak na razie tyle. Teraz jestem w trakcie czytania Puszkina ale jakoś ciężko to idzie może po prostu trafiłem na trudną książkę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkolce przeciw ptakom superkreskowki.pl www.turysta24h.pl